Žiju

28. dubna 2007 v 10:47 | Opheila |  Štěky
Hlásím , že žiju.
Řekla jsem si, že má lenost už přesahuje všechny meze. Nechci přece skončit v zapomnění.
Našla jsem pár dobrých témat na zamyšlení, ale nějak nenacházím slova. Je mi líto,že to říkám,ale nějak na to není ta správná melancholická nálada. Ale přesto se můžu pochlubit pár novými poznatky o životě, co jsem posbírala za ten týden, co jste mě tu neviděli.
  • Jedla jsem koně
Je to jednoduché konstatování. Něco nevyvratitelného. Jako když přijde doktor a řekne "jste mrtvý". Pod rouškou nevinnosti se vplížil ( jako ti Ukrajinci na Travianu do osady) do mého podvědomí Byl mi podsunut jako šváb pod skříň. Jo, kamenujte mě koňáci a rajtovníci ! Jedla jsem pravděpodobně jednoho z vašich kamarádů .
Když se pekly bramboráky u nás ve škole na kurzu vaření , tak mi byl nabídnut jeden. Nic netušíc jsem ochutnala. Když mi pak druhý den sdělili, že to byl koňský salám, málem jsem ohodila přední lavici.Já prostě jen nemůžu za to, že jeden magor od nás ze třídy koupil koňskou fašírku, že?
Koneckonců, nebylo to zas tak špatný...
  • Jsem travianer
Po shlédnutí jednoho článku u Rhi, se mi zachtělo vyzkoušet nový fenomén. Po několika minutách, co jsem se vyptala na všechno, co mě zajímalo, mě hra úplně pohltila. Sice je to jen o čekání, kdy vám přibudou další jednotky, ale vám to nedá a musíte být online porád, i když se zrovna nic neděje. Jsem amateur, můžu jen čekat, kdy mě někdo napadne a zdevastuje mi celou pečlivě vystavěnou vesnici . Ale vzhledem k tomu, že i se svým žalostným počtem Ukrajinců ve vsi jsem na tom nejlíp z celého čtverce kolem mně si nemyslím, že bych se (v nejbližší době) mohla něčeho bát. Moje souřadnice jsou 120/189 .
Tak já pádím. Musím ještě dát anketu na n-s , a pak odjet pryč. Takže si užijte 1. máj, lásky čas.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama