Duben 2007

Žiju

28. dubna 2007 v 10:47 | Opheila |  Štěky
Hlásím , že žiju.
Řekla jsem si, že má lenost už přesahuje všechny meze. Nechci přece skončit v zapomnění.
Našla jsem pár dobrých témat na zamyšlení, ale nějak nenacházím slova. Je mi líto,že to říkám,ale nějak na to není ta správná melancholická nálada. Ale přesto se můžu pochlubit pár novými poznatky o životě, co jsem posbírala za ten týden, co jste mě tu neviděli.
  • Jedla jsem koně
Je to jednoduché konstatování. Něco nevyvratitelného. Jako když přijde doktor a řekne "jste mrtvý". Pod rouškou nevinnosti se vplížil ( jako ti Ukrajinci na Travianu do osady) do mého podvědomí Byl mi podsunut jako šváb pod skříň. Jo, kamenujte mě koňáci a rajtovníci ! Jedla jsem pravděpodobně jednoho z vašich kamarádů .
Když se pekly bramboráky u nás ve škole na kurzu vaření , tak mi byl nabídnut jeden. Nic netušíc jsem ochutnala. Když mi pak druhý den sdělili, že to byl koňský salám, málem jsem ohodila přední lavici.Já prostě jen nemůžu za to, že jeden magor od nás ze třídy koupil koňskou fašírku, že?
Koneckonců, nebylo to zas tak špatný...
  • Jsem travianer
Po shlédnutí jednoho článku u Rhi, se mi zachtělo vyzkoušet nový fenomén. Po několika minutách, co jsem se vyptala na všechno, co mě zajímalo, mě hra úplně pohltila. Sice je to jen o čekání, kdy vám přibudou další jednotky, ale vám to nedá a musíte být online porád, i když se zrovna nic neděje. Jsem amateur, můžu jen čekat, kdy mě někdo napadne a zdevastuje mi celou pečlivě vystavěnou vesnici . Ale vzhledem k tomu, že i se svým žalostným počtem Ukrajinců ve vsi jsem na tom nejlíp z celého čtverce kolem mně si nemyslím, že bych se (v nejbližší době) mohla něčeho bát. Moje souřadnice jsou 120/189 .
Tak já pádím. Musím ještě dát anketu na n-s , a pak odjet pryč. Takže si užijte 1. máj, lásky čas.

Jak se baví...

22. dubna 2007 v 21:46 | Opheila | 
Úryvek z našeho rozhovoru s Aeliren.
(Aneb jak géniové přicházejí o frustraci a čtenáři o iluze)
............
Opheila (09:38 odp.) :
ghuhuhu
Aeliren (09:39 odp.) :
OOOOOOOOOOOOO!
Opheila (09:40 odp.) :
(inteligentní věta)
Opheila (09:40 odp.) :
spíš fráze
Opheila (09:40 odp.) :
snad metafora
Opheila (09:40 odp.) :
asi průpovídka
Opheila (09:40 odp.) :
nebo jen rčení
Aeliren (09:40 odp.) :
=O - to bylo, nebo to teprv přijde?
Opheila (09:40 odp.) :
to bylo

HomeComing

19. dubna 2007 v 20:25 | Opheila |  Štěky
Konečně po třech týdnech můj comp dostál své funkce. Způsobeno virem z jednoho nejmenovaného komunikačního programu a zastaralostí mého antiviru se mi nějakým způsobem zastávkoval IE a FF.
Teď jen ještě čeká na můj konečný verdikt - zda se má ruka smiluje a neodstraní ho jednou provždy z celého počítače. Ačkoli se tento program infiltroval do všech složek mého počítače bude to obtížný úkol.
Teď bych snad měla začít s informováním - co se stalo za ten dlouhý čas, co jsem tu nebyla.
  • Naučila jsem se poslechu českého hudebního trhu - řekněme, že asi tu nejnekomerčnější variantu, kterou jsem si mohla vybrat (Radůza)
  • Dozvěděla jsem se, že jedno moje oko je v pořádku /uff/ ale na tom druhým mám necelou čtvrtku dioptrie - to jsem dopadla. Ale z kompu to nemám - to vím jistě
  • Úplně jsem rezignovala na pilatese. Je to jenom pitomá habaďůra pro snoby a kulturisty - něco takovýho nemůže normální člověk zvládat.
  • Věnovala jsem se úvaze na téma "co jsem kdy vše dokázala" a se slzou v oku jsem dospěla k názoru, že... ( Na tomhle tématu mi docela sejde. Měla jsem v úmyslu napsat sáhodlouhý povídání, ale sebelítost k ničemu nevede. Omlouvám se ti, má největší přítelkyně, ale bereš iluze i naděje. Člověk si pořád říká, že na činy a slova má ještě čas, ale občas to tak nevypadá, a vy přemýšlíte. Já jsem došla k názoru, že jsem naprosto nemožný pako - opovažte se k tomu něco dodávat- a to slunečný počasí mi fakt leze na mozek, na mě má "všeobecné veselí" úplně opačný efekt)
  • Účastnila jsem se biologické olympiády za Prahu 1. Nechtějte vědět, co se dělo / víte, jak se říká rybě, co nosí potěr i jikry v ústní dutině atd. / Ale pojem "zoufalství" by byl vystihoval vše ,co se tam v tý učebně dělo.
  • Chystám se měnit design, tenhle ještě víc prohlubuje moje postjarní melancholie :D a ostatně byl vynalezen pro rozlišení 800x600 a ve větším vypadalo fakt zvláštně
Tak to je všechno co mám pro teď na jazyku. chcete mi něco? Ptejte se - já vám do hlavy nevidim.

Akrostich

4. dubna 2007 v 13:12 | Opheila |  Poetic
Další báseň z mojí dílny, tentokrát za spolupráce s Fůlišem. Je to silně umělecké :D :D btw. ty tři tečky na konci jsou umělecký záměr

2 Bezejmenné básně

3. dubna 2007 v 12:25 | Opheila |  Poetic
Jaká je nuda při hodině chemie, matematiky, protkaná zoufalstvím... Začala jsem psát dvě morbidní básně . ale nemají jméno - kdyžtak poraďtě :D