Leden 2007

O krok vedle

30. ledna 2007 v 14:37 | Opheila |  Štěky
Došlo u mě k velkému životnímu zvratu.
Mám z toho šok jako kdybychom se snad měli stěhovat na Sibiř.
Akorát tentokrát jsem si nebalila žádný věci. Stačí si vzít obsah konta a odvážně zaklepat na bílé dveře.
S úsměvem vás příjmají, protože vědí, že jim potom zaplatíte. Ale v duchu si říkají "co ta zas tady dělá" .
Posadíte se na křeslo, ne, že by nebylo pohodlné , ale nevíte, co se přesně bude dít, protože ta oslepující zářivá věc je vám namířená přesně do obličeje. Zavíráte oči, nic nechcete vidět. Nikdy to není naposledy.
A tak mi strhali rovnátka, Sundali kroužky ze stoliček, obrousili lepidlo, zajistili zuby fluorem, napatlali na ně lepidlo a pak přilepili další dráty.
Alespoň už neuvidíte metalový podtón na mých zubech , když se doslova blýsknu úsměvem. Teď už se blýskat nebudu, což o to, ale bolí to jak svňě a moje zuby budou ještě dlouho litovat dnešního zubařského zákroku.

Země kde citron rozkvétá...

23. ledna 2007 v 20:22 | Opheila |  Štěky
Země, kde si přerazíte hnáty, jen když vyjdete na ulici.
Země, kde se rozpláčete nad představou vlastní smrti , když uklouznete , nerazíte na výlohu a zabodnete si střep do hrudi.
Země, kde nad vámi ohrnují nos a myslí si, že jste hloupí a ignoranští.
Země, kdy už poněkolikáté uděláte stejnou chybu, přestože už byste se z předešlých velmi velkých omylů mohli poučit.
Země, kde si nejste jistí vůbec ničím, ani tím, že máte AIDS ,ani tím, že osoba,co na vás právě vydělala pět tisíc nebyl vlastně vůbec policista,co chtěl vybrat pokutu za špatné parkování.
Asi vám to nic neříká?
Země, kde citron rozkvétá...
Žijeme tam,
všechno je klam...
Svět ve kterém je na výběr jen ze stylů , které se nosí.. ( grunge -chcípnu- , techno -všichni chcípneme- a goth -už jsme chcípli- )
Tak co ? Máte vybráno (...) ?

Manýr

17. ledna 2007 v 21:36 | Opheila |  Štěky
Tlustý auto.
Extravagantní , originální. Šokující.
Tlustej člověk.
Extravagantní, nepřitažlivý. Šokující.
Tlustá barbie.
Existuje - ale když ji vidíte, zvracíte.

Damn Gloomy ... monday

15. ledna 2007 v 15:20 | Opheila |  Štěky
Taky milujete rodičovský kázání stejně jako já? Taky je slýcháte celkem často a věty jako "flákáš se a vůbec se neučíš, propadneš, určitě jsi taky nejhorší ve třídě..." a "vypadni od toho počítače, celý dny neděláš nic jinýho, než čumíš na monitor, zkazíš si oči, neučíš se..." . V těchhle chvílích mi vypne mozek a už jen počítám vteřiny, kdy už budu moct dokončit tu "duchaplnou větu,co jsem ještě na chatu nestihla dopsat" Takhle jsem posledně napočítala 248, a to byla jen jedna věta. Uvědomuju si svoje chyby, dokážu sníst,co jsem si nadrobila, ale nepotřebuju to slyšet -překroucený a zdramatizovaný-ještě pětkrát. V posledních dnech jsem docela v háji, teda abych to upřesnila docela hodně. Je to má chyba a můžu si za to sama. Patří mi to. Tentokrát se mi to "nadrobený" už moc jíst nechce. A tuplem ne.
Za druhé už mi zbývá dvcet osm dní do mý oficiální smrti. Ne, nenechám se přejet motorkou, ale bude to něco horšího a mnohem pomalejšího. Teda pokud nechcípnu už zítra (na zubařským křesle).

Moje názory - tvrdé upřesnění mm

12. ledna 2007 v 20:37 | Opheila | 
Takže,tenhle článek mluví sám za sebe. Kdybyste se mě zase chtěli ptát na to, co všechno jsem řekla nebo neřekla... všecfhno, co si myslim nebo nemyslim sem napíšu. Nechci další zmatky.

Návod, jak být emo ...

5. ledna 2007 v 17:35 | Opheila |  Na mušce
(ještě tenhle článek píšu, tak se přijďte podívat tak za 10 minut, díky :)
Je tohle váš idol?
Za každou cenu se mu chcete podobat?
Děláte vše pro to, abyste měli svou vychytanou cool image"emo"?
  1. Pak je tenhle návod pro vás!

Ugly Dolls avatar

4. ledna 2007 v 18:07 | Opheila
Vyrobila jsem dva avatary z obrázku ugly dolls . Jsou jednoduchý, nemají ani formát 100x100. Ale zabraly mi docela dost času. Njn, holt vracet se ke starým věcem po dlouhý době vyžaduje určitou trpělivost.(c) by opheila x)

Feel sick (I'm sick)

3. ledna 2007 v 17:09 | Opheila |  Štěky
Ach jo. Zase mě přepadla nemoc. Mám rýmu, kašel a navíc začínající zánět středního ucha. Pěknej dárek k novýmu roku, když počítáme s tvrzením Jak na nový rok,tak po celý rok.
Do pů čtvrtý ráno jsem si ledovala obě uši, abychom nemusely s mámou je t na polikliniku , aby mi provedli jeden velice příjemný lékařský zákrok.
Z nudy se vracím PSP. Naučila jsem se další vychytávky, ale upřímně pochybuju , že bych je někdy k něčemu mohla potřebovat.
Navíc jsem se zamilovala do exteriérů filmu Sleepy Hollow a Johnnyho Deppa.
Za neustálého pobrukování mého iPodu jsem tvořila skin blogu. Nevychytala jsem pozadí, protože kvůli tomu blbýmu stromu se k tomu nic nehodí. Ještě budu muset přemýšlet. Záhlaví se mi docela líbí.
Navíc potřebuju koupit *sobě* :-p nový kalhoty *yiapee* Ach jo.
A ať nás všechny přejedou motorky !
PrincesseSophie pro Sůvu → Všiml sis toho panáka na obrázku nahoře vlevo? Nepřipomíná ti někoho? Tak třeba to přiléhavé jméno... A ta podoba !

Nový design :) Nový rok...

2. ledna 2007 v 19:58 | Opheila |  Štěky
Ten starej už mě štval...
Samý "emo" . Musela jsem nastavit zobrazování článků pouze na jeden, ptž ty starý obrázky se nehodí k nynějšímu skinu :) a ty moje kecy... Musela jsem si dát trochu pauzu. Už mi přišlo ,že píšu spíš pro ostatní , než pro sebe, blog byl sice hezkej, ale stejnej, jako tisíce ostatních.
V tomhle je víc "mě" ... trochu :)
Už zase plácám kraviny, jak je mým zvykem.
Nebudu používat smajlíky ani tři tečky. Budu se snažit.
Pitomý předsevzetí. Ať ho třeba přejede chopper..
Se mějte hezky a nechť nás všechny přejede motorka !