Září 2006

ZmĚnA lAyOuTu

27. září 2006 v 19:07 | Opheila |  Organizační
Mnoooo... Tak jo :-) Já to wybalim... Měnim layout, tak se nedivte, když to tu bude takový nějaký... divný :) a musim to stihnout do večera.
Ptž se pak vracim až v páteck . Tak se mějte lidi a nezapomeňte na mně.. Zatim... smrk.

Co jsem komu udělala...

25. září 2006 v 21:22 | Opheila | 
Kurnik. to byl zase jednou gól.
Furt někdo musí komentovat to,co dělám,jak se chovam a jak se oblíkam.
Sakra je to snad moje věc, ne? Už jsem dosta stará na to,abych rozlišila to,co je "vulgární" a co "ještě jde". Já se vždycky dozvídám ty důležitý věci jako poslední (proč?) Prej zase nějaký učitelky valí, že se oblíkám nějak... éé.. "pobuřujícně ?" Vsadim se,že vim kterej fešák to o mně řek. To nechám bejt.
Přijdu domů - a hned se mi věší na nos "sundej si ty špendlíky" "ty řetězy musí dolů" "odlič si ty oči vypadáš jak upír" "S tou zichrhajzkou v uchu už tě něchci nikdy vidět" atd. Myslim, že se postavím do odboje za spínací špendlíky . Náhodou to je muj nejoblíbenější módní doplněk. dá se napíchnout na každý kalhoty... každý triko...
Opheila bude plakat :/ všechny moje oblíbený zichry budou muset zůstat doma... Černá tužka si dá voraz a řetězy skončí na dně šuplíku. Takovej je život, milé děti...
Ach jo. Krom toho se mi rozflákal mobil tak,že nejde opravit (já jsem v tom nevinně) a já za to samozřejmě můžu -podle bratra. Mno, zas tak levnej taky nebyl... Ještě je ale naděje,že mi ten muj mobil padne do záruky a v servisu uznají,že to nebyla moje chyba. Pak by mi museli dát ten samej ,ale novej. Recheche. ale na to se nedá spoléhat, KDYŽ VÍTE,JAK JSEM NA TOM SE SVÝM ŠTĚSTÍM.

CVSky.... mám to!!! aneb někdy je lepší něco chtít než to mít

22. září 2006 v 14:57 | Opheila | 
Ha! Mám je!!! Super... Euforie mi zamlžila mozek... chá... Prostě bomba. Až naq to,že mi to výrazně ubralo na kapesným do Paříže a nejmíň rok nedostanu žádný nový botky :) Ale jinak se mi splnil můj menší sen ... Zuppa pocit :-)

Wallpapery

14. září 2006 v 22:26 | Opheila
Moje Wallpapery. Dělala jsem se s nima dlouho, doufám, že to oceníte....
copyright by me :-) Pokud budete chtít stahovat, napiště do commentů

Nejsem taková

13. září 2006 v 17:23 | Opheila | 
Nejsem taková. Asi se ptáte jaká.Nejsem žádnej punker. Měla jsem takovou potřebu být nějakej drsňák... od tý doby, co sem se o tom bavila s mámou ,že se prej mám držet vlastního stylu o tom pořád přemýšlim. Nejsem prostě taková, víte,když si na něco hrajete, je to jako zapomenutej úkol - napřed to házíte za hlavu, rady nepříjmáte, ale pak se to navrší a vy nevíte jak dál. Jak ven. tak jsem se rozhodla, že se budu držet svýho stylu hudby, oblíkání, vystupování atd. Aby to bylo volnější. A víte ,co mi otevřelo oči? Guano Apes.... Open your eyes.
Myslim,že když vy se zamyslíte , začnete soudit podle toho, jak by se chovalo vaše pravý já :) budete uvolněnější, víc v pohodě. Být ve stresu z toho, že se mi tohle nehodí k imagi aa tohle by ch neměla dělat protože se to ke mně nehodí... Neni to jako u blbečků na dvorečku? Tak vidíte :)

Moje WWW history

12. září 2006 v 21:45 | Opheila | 
Mno... Začínala jsem na mujweb.cz, cože je hosting atlasu, moje programátorský schopnosti byly... nulový. Aspoň sem se to učila sama. Pak jsem přesedlala na webzdarma...
Všude jsem existovala pod svým nickem. Ale teď se tam nedostanete, ptž je am přesměrování zase sem :) Takže ani linky dávat nebudu.
A jak asi vidíte, skončila sjem tady. Vyhovuje mi to, tady je to jednoduchý,účelný a hlavně to nezabírá tolik času jako weby :)
Sice jsem furt "zručná" webmasterka, ale weby jsou nepraktický, ptž já... tomu věnuju dost času ,a mojí jedinou prioritou je teď škola... Jde mi o gympl.
A za druhé kdybych měla web, blog zanikne a naopak . Až se naučim dělat a kodovat layouty, tak ho dám na svojí www... Dozvíte se o tom : )