Suppie se vrací

5. srpna 2006 v 10:59 | Opheila |  Na mušce
Včera jsem zas byla v kině :-) Nedá se říct,že bych byla kulturně zaostalý člověk *lol*. A byl to vskutku úsměvnej film. Dostávala jsem v jeho průběhu záchvaty neovladatelného chechtotu.
Šlo o dost povedenej remake původního filmu.Ve stínu zuppahrdiny se odehrával celý děj. Suppie zachraňuje planetu. Jeho urputnerj výraz mě vážně dostával do extáze.
A neodpustila jsem si porovnávat Chrise - jakožto filmovýho supermana- a Toma -seriálovýho- . Já už jsem zaujatá, ptž Smallville už dlouho sleduju a Tom Welling se mi zamlouvá :-) Ale pak mi to nedalo a musela jsem uznat, že Chris taky není k zahození.
Ale důvod ,proč jsem na tenhle film šla byl ,že jsme se s bráchou koukali na screenshoty ze Silent Hillu (tenhle film ve mně zanechal ještě hlubokou stopu : / ) a nehctělo se mi pak zůstávat sama doma.
Děj a průběh filmu nebyl nijak namatlanej, ale naopak mně to příjemně překvapilo. Jako klasická pohádka s nechutným sucharským dobrákem a jeho protiklad a úhlavní nepřítel Lex Luthor ,který zosobňuje největší zlo lidstva. A pak taky nesmíme opomenout nějakou ženskou ,kterou si amíci neodpustili - nevinou krásku Lois Lane.
Metropolis i celý USA (to nebezpečí je potopení Ameriky, při kterém samozřejmě přijdou o život miliardy lidí) ohrožuje krystalická pevnina ,kterou vytvořil Lex Luthor (s důvodem , že lidi potřebují půdu -nesmysl- ), ve které je kryptonit, aby Superman nemohl zabránit jejímu vývoji. Ale on si nedá pokoj a než aby se rozhlídnul ,co je ta zelená látka, co sem tam probleskuje v moři. Kryptonit ho oslabí a tak se nechá zmlátit od Luthorových poskoků, pak mu Lex ještě zapíchne kryptonit do břicha, pak ho schodí asi z třiceti metrů do vody... A potom Suppie zachraňuje Lois Lane a její rodinku. ( teď jsem to popsala poněkud chaoticky, ale já věřím, že jste inteligentní a něco si z toho vyvodíte, jako např. že je Superman vážně nadpřirozená bytost,když s pěticentimetrovým krystalem lítá)
Nakonec byl Amíckej happy end. Klasika. Už jsem si zvykla. Ale když film skončil ,ani jsem si neuvědomovala ,že to trvalo dvě a půl hodiny. Při tomhle filmu se vážně člověk nudit nebude .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama