Červenec 2006

Wallpaper s Puccou

24. července 2006 v 20:45 | Opheila
Já si nemůžu pomoct, tenhle wallpaper sem musim dát :-) I přesto,že jsem psala,že dneska končim. Jednu dobu jsem tenhle wallpaper měla na ploše, teď už mám svoje ovoce=) Tak klikněte SEM uložte si to v celý svý velikosti

Orientace

24. července 2006 v 19:35 | Opheila |  Organizační
Z organizažních důvodů ,abyste se tu vyznali sem dám rozcestník, abyste věděli, kam pro co zajít.
Na mušce: Tady si "beru do huby" různý věci, lidi, události... prostě říkám názor, kritizuju to,co mi vadí , upozorňuju na to, co mě zaujalo. Pokud vásd zajímají filmy, určitě to skoukněte, budu psát i o nich
Mes amis, amours et dégouts: Sem dávám pár slov k mým přátelům, k tomu co mám i nemám ráda
Já: Já a já, fotky, žvásty, nálady
Organizační: Různý organizační kecy, jako třeba tyhle, zprávy o aktualizaci atd.
Practice: Praktický věci pro vás, co by se vám mohlo hodit. Wallpapery, avatary , smailíky atd.

Scarlett Johansson

24. července 2006 v 19:02 | Opheila |  Mes amis,amours et dégoûts
Tuhle herečku mám fakt ráda. Už kvůli tomu, že chodí s mým dalším oblíbeným hercem, taky kvůli tomu,že dobře hraje a je přirozeně hezká. Tady je o ní pár informací ...
Jméno: Scarlet Johansson
Dat. nar:22.11.1984
Místo narození:New York, USA
Znamení:štír
Scarlett poprvé dosáhla světového uznání za své ztvárnění Grace McLean, dospívající dívku traumatizovanou po pádu z koně v The Horse Wisperer v režii Roberta Redforda. Později její ztvárnění Rebeccy v Ghost World režiséra Terry Zwiggoffa (spolu s Thorou Birch) ji vyneslo cenu The Toronto Film Critics Asociation za nejlepší výkon ve vedlejší roli.

Roku 2004 si zahrála ve filmu Perfect Score režiséra Briana Robinse (s Erikou Christensen) a o rok dříve ve snímku Girl with a Pearl Earring režiséra Petera Webera ( kde hrála Griet, objekt slavné Vermeerovy malby, jako partnerka Colina Firtha v roli Vermeera.)

Rodilá Newyorčanka Scarlett Johansson začala svou profesionální hereckou dráhu ve věku osmi let v off-Broadway představení Sophistry ve společnosti New York Playwright Horizons. Zahrála si zde po boku Ethana Hawka. Její zlomová filmová role jako Manny v Manny & Lo režisérky Lisy Krueger, který měl velký úspěch u kritiky, jí vynesla nominaci na cenu Indipendent Spirit Award za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli.

Scarlett již získala několik nominací na Zlatý globus, např. v roce 2005 za nezávislý snímek s Johnem Travoltou A Love Song for Bobby Long. Předchozí byly za Dívku s perlu, Ztraceno v překladu. Za oba tyto snímky získala nominace i na televizní cenu BAFTA a za Ztraceno v překladu jí byla v kategorii Nejlepší herečka udělena cena na MFF Benátky. V roce 2004 se po boku Dennise Quaida a Tophera Grace objevila v dramatu V dobré společnosti . Dále je k vidění ve filmu Woodyho Allena s názvem Match Point - hra osudu, který měl premiéru na MFF Cannes 2005. Scarlett Johansson zde ztvárnila roli mladé Američanky Noly, která se snaží v Londýně uspět jako herečka. Režisér Woody Allen si pro tuto roli vybral Scarlett, protože obdivoval její herecké výkony v Přízračném světě a v Ztraceno v překladu. "Ona je neodolatelná, má krásnou osobnost a je senzační herečka. Je těžké uvěřit, že je tak mladá, protože je velmi vyspělá jako herečka a sofistikovaná jako žena." říka Allen. Po boku Joshe Hartnetta se představila v thrilleru Briana De Palmy Black Dahlia (2005).

Roku 2005 se dále objevila jako Jordan Two-Delta ve scifi thrilleru režiséra Michaela Baye, Ostrov. Příběh se odehrává v polovině 21. století ve střeženém obytném komplexu. Jednou za čas probíhá loterie, jejiž vítěz dostane možnost jet na "Ostrov", místo, o němž se tvrdí, že je to poslední neznečištěné prostředí na celé zemi. O cestě na "Ostrov" sní také Lincoln Six-Echo (Ewan McGregor) spolu se svou známou Jordan Two-Deltou. Jenže než se Lincoln na toto blažené místo dostane, zjistí skutečnosti, které celou jeho dosavadní existenci obrátí vzhůru nohama: má totiž větší cenu mrtvý, než živý. Spolu s Jordan se Lincoln rozhodne udělat krok do neznáma - utéct do vnějšího světa "za zdí", se kterým ještě nemají žádnou osobní zkušenost.

K jejím dalším filmům, v nichž hrála, patří North režiséra Roba Reinera, Just Cause (jako dcera Seane Conneryho) v režii Arneho Glimchera, If Lucy Fell v režii Erica Schaeffera, Sám Doma 3 v režii Raji Gosnell, An American Rhapsody - autobiografie v režii Evy Gardos, The Man Who Wasn`t There spolu s Billym Bobem Thorntonem v režii Joela a Ethana Coensových a Eight Legged Freaks v režii Elloryho Elkayema.
PS: Jestli jí máte rádi, stáhněte si další edici 6 avatarů ,a to tak,že kliknete SEM

Týrání Růženek !!! (aneb koho nakopat do řiti a přežehlit žehličkou)

24. července 2006 v 18:25 | Opheila |  Na mušce
Tomuhle se říká humus. Takhle brutálně se pašujou živý zvířata..Po deseti zavřít do malý klece, naložit do kamionu a odjet. Nejradši bych těmhle lidem co za peníze ubližijou němým tvářím nakopala řiť. Chudáci žakové.

Boženka

24. července 2006 v 18:22 | Opheila |  Mes amis,amours et dégoûts
Tak tohle je moje bebe,Boženka. Je momentálně v Belgii :-( A moc mi chybí. Je vážně suprová holka =) hodná, milá :-) super. Co na tě říct, boženko ? Já nevim . Všechno víš, snad jenom ,že se těšim na švp, kde URČITĚ BUDEŠ !!! (jinak si mně nepřej) a takly doufám ,že dorazíš na koncert TH, tam se potkáme. Ať tě nepomlátějí, belgičani oškliví!!! Tak to je vše. Je škoda,že jsme se poznaly tak pozdě. MT

Wallpaper s Emily a zahradou

24. července 2006 v 18:16 | Opheila
Takže je tu další Wall se známou osůbkou Emily.Inštrukce už asi znáte, jestli se vám wallpaper líbí, klikejte okamžitě a neprodleně v tuto chvíli SEM

Wallpaper s Emily

24. července 2006 v 17:57 | Opheila
Wallpaper s Emily. Pro její milovníky.Takže,jestli se vám tahle morbidní holčička líbí, a chcete na ní čučet na ploše, klikněte SEM

Richie

24. července 2006 v 17:46 | Opheila |  Na mušce
Teď si má kritika vzala na mušku Richieho z US5. Ano,chystám se mu to nandat a navázat tím na Laru,která už na blogu Ričího kritizovala, protože je to záležitost,kterou si nenechám ujít.
Jelikož se s novýma kapelama letos protrh pytel, nedivím se, že vám tahle kapela přijde dobrá nebo suprová. Mě ne. Už proto,že jejich název je ... úchylnej. Protože pocházejí z Ameriky, nemusim se nad tim dýl pozastavovat ,ale US se nečte JŮ-ES, ale AS což znamená NÁS a pětce všichni rozumíme. Nás pět je vážně příhodněj název.
Hned jak jsem viděla jejich klip, musela jsem se smát,ptž mi to přišlo , že je to parodie, tohle hoši vážně nemohli myslet vážně. Je to 5 metroušů.Všichni nagelovaný, úplně stejně se tvářící. Vsadim se ,že si všichni holí podpaží (i víc).
A nejhorší z nich je ovšem Richie.Je mu 17. Kvičí jako krysa a jeho největším trapasem bylo to, kdyýž usnul opřenej s hlavou o sklo autobusu a tekla mu slina! Pod jeho oknem stály fanynky a smály se. AÁÁ. to je vážně nejhorší , co se ti mohlo stát Ričánku, všichni tě litujeme.
Tvůj styl oblíkání se podobá gejovi (i když, kdo ví, že to je hetero?), jeho účes taky. Snaží se vypadat sexy. V mokrým tričku. S mikrofonem. S holkou. S úsměvem. Fuj , to je ale hnusák. Do hitparády se dostali jen dáíky tučný korupci . Jinej důvod si neumim vysvětlit.
Nechci urazit jejich fanoušky. Tak se neozývejte. dík

Wallpaper s ovocem

24. července 2006 v 16:52 | Opheila
Tenhle jsem montovala v malování =) pro zábavu.Všímavější si asi jistě všimli, že ho mám v záhlaví, lae ustřihnutej. Tak je to takový zavlasypřitažený, ale jinak celkem poho. Jestli se ti líbí tahle zmenšenina , a chtěl bys to jako walllpaper, klikni Sem

Smileys

24. července 2006 v 16:44 | Opheila
Pár smajlíků :-) chtěla jsem je tu mít, ale nejdou použít , protože jsou buď na středu nebo vlevo atd.

Lara

24. července 2006 v 16:27 | Opheila |  Mes amis,amours et dégoûts
Tohle je Tuňák.Od 5. třídy má NK. Bez ní si to nedokážu představit. Máme podobný názory, líbí se nam stejnej typ kluků... Prostě super člověk. bavíme se o všem i o ničem.... Miluju tě!
Ale vadí mi, že o mně u tebe neni ani zmínka, ani na lidé ani na tvým blogu. Třeba Elišku, kterou znáš mnohem míň než mně tam máš, a mně ne :-( Je vhodná chvíle se urazit . (měl to bejt joke)

Pro vás- modifikátory jména, tváří

24. července 2006 v 15:18 | Opheila
Zajímáte se o goth? A chcete taky jméno? Click!
Tohle je zase databáze celebrit. Nahrajte tam fotku se svým obličejem a ukážou vám, komu se nejvíc podobáte
Všechny různý testy atd. Pokud jste angličtináři, zkoušejte a zkoušejte. Vážně good
Láskoměr. Známe určitě všichni
A máte rádi roboty? Star Wars? Zadej jméno a uvidíš

Tramtadadá !!!

24. července 2006 v 14:14 Organizační
Otvírám tenhle blog, přestože jsem blogama dlouhou dobu opovrhovala...Weby jsou náročný a já na ně namám čas. Takže proto. Tak mi nenadávejte, jsem začátečník :-)